Wybrzeże Kości Słoniowej

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Wybrzeże Kości Słoniowej

Nieruchomość na sprzedaż na Wybrzeżu Kości Słoniowej

Wybrzeże Kości Słoniowej to kraj Afryki Zachodniej. Abidjan na wybrzeżu Atlantyku jest głównym ośrodkiem miejskim w kraju. Graniczy na zachodzie z Liberią i Gwineą, na północy z Mali i Burkina Faso, na wschodzie z Ghaną. Jamoussoukro jest administracyjną stolicą Wybrzeża Kości Słoniowej.

Wybrzeże Kości Słoniowej ma rozwijający się sektor finansów mieszkaniowych. Większość ludzi nadal finansuje swoje domy samodzielnie, ponieważ rynek kredytów hipotecznych nie dociera do większości ludności.

Kraj doświadcza gwałtownej urbanizacji, ale nierówności społeczne przyspieszyły ubóstwo, a dzielnice nędzy wzrosły w miastach, zwłaszcza w Abidżanie, gdzie żyje około 20% ludności.

Rząd stara się zachęcać do różnych programów rozwoju gospodarczego, budując około 250 000 domów w przystępnych cenach między 2016 a 2020 rokiem.

Nie jest łatwo inwestować w nieruchomości na sprzedaż na Wybrzeżu Kości Słoniowej, ponieważ nie jest łatwo znaleźć określoną jakość.

Najlepszymi miejscami do zakupu nieruchomości na sprzedaż na Wybrzeżu Kości Słoniowej są stolica, San Pédro i Abidjan.

Abidżan rozciąga się wzdłuż południowego wybrzeża, wzdłuż przybrzeżnych obszarów laguny Ebrié, uważanej za drugą co do wielkości metropolię w Afryce Zachodniej.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w tym mieście, centralna dzielnica Plateau jest idealnym miejscem do szukania nieruchomości na sprzedaż na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

San Pédro jest drugim co do wielkości miastem portowym w kraju. Wokół niego wybuchło tętniące życiem, pełne energii i urzekające miasto, w którym można znaleźć interesujące nieruchomości na sprzedaż.

Stolica Jamusukro pozostaje najbogatszym pod względem nieruchomości na sprzedaż na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W rzeczywistości istnieją nowe budynki rządowe i hotele.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 41087

Sprzedaż Wyspa, Wybrzeże Kości Słoniowej, Abidjan, Abidjan, ile desire

2,745,240.00PLN
Sprzedaż
Wyspa

25000 m²
sprzedaż wyspy w centrum miasta Abidżan na wybrzeżu kości słoniowej. 25 hektarów lub działki po 5 lub 2 hektary. Wyspa nazywa się Ile Desire, https:...
hotel na sprzedaż. Lokalizacja: Grand Bassam Superficies: 2000 m2 Charakterystyka: -03 salon. -01 sala przyjęć. -01 klub nocny 2 sztuki. -11 au...
Villa-Duplex 12 sztuk 783 m2 z basenem, ogrodem przód-tył willi. sąsiedztwo rodzina, a nie daleko od supermarket, apteka, piekarnia, itd. To ma 7 syp...
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB